Muzika turi sielą. Jama&W penktadienį Lofte

Viena išskirtiniausių ir M.A.M.A. metų hiphopo muzikos grupe paskalbta „jama&W“ ruošiasi nustebinti. „Muzika, kuri turi sielą“ pavadinę savo šį penktadienį vyksiantį pasirodymą menų fabrike „Loftas“, improvizacijos meistrai puse lūpų kalba apie tai, kad iki šiol buvę koncertai nublanks prieš šio penktadienio vakaro muzikos šventę.

„Reikia dalintis muzika, kuri turi sielą. Tada, kai mūsų muzika yra girdima ir suprantama, mes esame gyvi ir šia gyvybe stengiamės užkrėsti mūsų koncertų dalyvius. Taip, ne klausytojus, o dalyvius, nes kiekvienas išėjimas į sceną mums yra energijos užtaisas ir susiliejimas su visa apimančiais garsais ir žodžiais“, – žada Rokas Jama Grajauskas.

Vis dėlto, anot grupės narių, jų pačių rengiamas pasirodymas bus ne vienintelė staigmena. Bene pirmą kartą hiphopo grupės koncerto scenoje bus galima išvysti tiek skirtingų grupių ir atlikėjų. Keletą pirmųjų grupė jau paskelbė, tačiau teigia norintys palikti pakankamai intrigos, tad viso svečių sąrašo neatskleis iki pat koncerto pradžios.

„Labai džiaugiamės, kad tarp vakaro svečių yra mums labai artima, broliška grupė „Baltasis Kiras“, šventę pradės „IDM“, „ambient“ ir „dub techno“ muzikos stilius įvairiais baltiškais motyvais spalvinantis Vėjopatis, jeigu viskas susiklostys sėkmingai, ant scenos pirmą kartą susitiksime su išskirtiniu Baltijos šalyse hiphopo kūrėju latviu Ansiu Kolmaniu“, – vakaro svečius vardija grupės nariai.

Tai tik dalis pavardžių ir pavadinimų, o kai kurie jų bus ypač gerai pažįstami. „jama&W“ yra kartu scenoje buvę su tokiais muzikantais, kaip Andrius Mamontovas, Viktoras Diawara, Oleg Sejev, o vieno renginio metu net sugebėjo bendrai improvizacijai į sceną iškviesti Marijoną Mikutavičių. Kuo nustebins grupė šįkart, paaiškės jau balandžio 17 d. menų fabrike „Loftas“.

   

Facebook comments