Prašom – repo video laimėjo LNK konkursą

Fanfaros ir sveikinimai! Geriausiu metų klipu apdovanotas MAMA’os, repas vėl liko ne tik pastebėtas, bet ir dar kartą pelnytai laimėjo jau LNK organizuotą masyvų (73 tūkst. balsavusių ir prizas neleidžia jo įvardinti niekaip kitaip) video konkursą! Į top10 pateko Iron Vytas, o laimėjo MC Mesijus, tad apačioje dar karšta laureatų nuomonė ir kaip sako Mesijus “gerai” sakytume net labai ir tikimės tai bus paskata visiems daryti dar daugiau ir dar kokybiškiau!

Mesijus: Gerai, kad įdomesnių klipų nenukonkuruoja intymios vietelės. Gerai, kad Lietuvos muzikiniame žemėlapy atsiranda daugiau nei vienas repo vardas. Gerai, kad alternatyvus repas randa savo klausytoją – taip visiems gyventi bus tik įdomiau.

2013-aisiais sukurtas repo vaizdo klipas aplinkosaugine tematika, kaip sako jo kūrėjai, yra rankų darbo. „16 valandų per dieną rankų darbo, jokių 3 D technologijų, beveik tas pats, kas senoji animacija, tik su gyvu veidu. Klipas jau buvo įvertintas ir festivaliuose, bet šis titulas yra didžiausias apdovanojimas, – džiaugiasi įvertinimu MC Mesijus, arba Žygimantas Kudirka. – Jeigu per 16 valandų pagimdydavome bent 6 sekundes klipo, tai jau buvo ženklus darbo dienos rezultatas. Iš esmės klipas savyje suderina du nesuderinamus dalykus – repą apie aplinkosaugą ir repuojančius aplinkosaugininkus“. Prie šio klipo dirbo pagrindinė penkių žmonių komanda- Žygimantas Kudirka, Ignas Meilūnas, Antanas Dubra, Artiom Brančel ir Mykolas Piekuras.

Iron Vytas Pro: Noriu pasidžiaugt už repo muziką, džiugu jog mes, šios muzikos atstovai patenkame į vaizdo klipų geriausiųjų dešimtuką, ir net laimime konkursą! Gera matyti pirmoje vietoje MC Mesijaus video, žinoma džiaugiamės ir savo vaizdo klipo „Svajonės“ 7-tąją vieta. Labai keista ir tuo pačiu džiugu, kad net ir komisijoje esant Algiui Ramanauskui, kuris neigiamai atsiliepia apie repą, mes iškopiam į tokias pozicijas ir apliankiam tokias grupes, kaip Antis ar Biplan! Labai džiaugiuosi, kad mūsų klipą įvertino ir noriu padėkoti visiems, kas mus palaiko bei svarbiausiems tiems, be kurių šio klipo nė nebūtų, tai Operatorius/režisierius Vilmantas Grubys (Gruvi Media) bei Koordinatorius/režisierius/idėjos autorius Mantas Stankevičius!

 Apie patį konkursą

Televizijos internete LNK GO organizuotą Geriausio klipo konkursą ir 100 tūkstančių litų vertės prizą laimėjo MC Mesijaus vaizdo klipas „Nelieskit mėlynojo gaublio“.

Iš viso už 167 konkursui pateiktus klipus atiduota daugiau kaip 73 tūkstančiai LNK GO lankytojų balsų. Be internautų, klipus taip pat vertino ir komisija – režisierius Donatas Ulvydas, muzikos apžvalgininkas Ramūnas Zilnys, muzikos žurnalistas Karolis Vyšniauskas, stilistė ir laidų vedėja Agnė Jagelavičiūtė, LNK GO chuliganas, laidų vedėjas Algis Ramanauskas ir LNK vystymo direktorius Liutauras Elkimavičius.

Režisierius Donatas Ulvydas sako, kad jį maloniai nustebino konkursui pateiktų klipų kūrėjai – tiek savo energija, tiek begaline meile ir atsidavimu. „Žinant, kad nėra muzikinių TV laidų, šaunu, kad muzikantai mato tiek prasmės kurti klipus, o tai lemia, kad žanras vystosi. Po kai kurių darbų norėjosi sušukti „Vau!“, mane apėmė azartas. Pasaulinio lygio montažas, geri operatoriai, dekoracijos. Tiesa, reikia pripažinti, kad klipai buvo stipresni už dainas“, – sakė Donatas Ulvydas.

 

GKK TOP 10 VIDEO galiote pamatyti čia:

Vieta Klipas
1 MC Mesijus – Nelieskit mėlynojo gaublio
2 Vincentas Linkevičius (feat. Mr. M) – Win the world
3 Radistai DJs feat J.Jarutis – At The Sun
4 Ugne Smile – Haters gonna hate
5 SKAMP feat. DEADLY HUNTA – Good girl gone bad
6 Emery and Semi Sense feat. MC Fats and Umiko – Starchaser
7 Ironvytas Pro – Svajonės
8 Augustė feat. I.S.E. – Shameless Queen
9 Biplan – O mes prie jūros
10 Mėtų vėjas – Tu ateik į pasimatymą

 

 

   

Facebook comments